Uzman Kaş Alımı

Uzman Kaş Alımı

Yüzün en çok dikkat çeken bölgelerinden biriside kaşlardır. Kaşlar bayanların en çok dikkat ettiği hassas noktalardan birisidir. Kaşların güzel görünmesi yüzünde daha güzel ve düzgün görünmesine neden olur. Bu nedenle doğru ve yüz yapısına göre kaş alımı her zaman önemlidir. Uzman kaş alımı hizmeti de işte bu noktada sizlere yardımcı olacaktır.

Belirli bir yaştan sonra bayanlar kaşlarını aldırmaya başlarlar. Zaman içerisinde farklı merkezlere gidilerek yapıştırılan kaş aldırma işlemi nedeniyle kaşların yapısı ve şekli değişmektedir. Bunun yanında geçirilen hastalıklar, psikolojik durumlar, kullanılan ilaçlar hatta kullanılan makyaj malzemeleri, cilt ürünleri kaşların yapısını etkilemekte ve zarar görmelerine neden olmaktadır. İlerleyen zamanlarda birçok kişide kaşlarda dökülme cansızlaşma gibi problemler ortaya çıkmaktadır. Tabi bu durunda kişinin güzel görünmesini etkilediği için kişiyi olumsuz olarak etkilemekte ve mutsuz olmasına neden olmaktadır. Son yıllarda güzellik merkezleri tarafından yaptırılan uzman kaş alımı hizmeti ile kaşlarınızın daha güzel ve kusursuz bir şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Uzman Kaş Alımı Nasıl Gerçekleştirilmektedir?
Cildimiz çok hassas olduğu için cilt üzerinde kullanılan ürünlerin ve yapılan uygulamaların dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle yaptıracağınız cilt uygulamalarında mutlaka alanında uzman personeli ile hizmet veren ve sizlere son teknoloji cihazlar ile tedavi yöntemi sunan merkezleri seçmeniz bu noktada çok önemlidir.

Oscar Güzellik Merkezi olarak hizmet veren firmamız sizlere yardımcı olmak adına hizmet verirken son teknoloji cihazları kullanmayı ve deneyimli alanında uzman personeli ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Uzman kaş alımı uygulaması sırasında öncelikle yüzünüzün yapısına göre olması gereken kaş şekli belirlenmektedir. Belirlenen kaş şekli doğrultusunda kaşlarınızın genel yapısı incelenerek uygun cihazlar ile kaşlarınıza şekil vererek uzman kaş alımı gerçekleştirilmektedir. Uzman kaş alımı sırasında uygulanan lazer epilasyon sayesinde kaşlarınızda kalıcı bir şekil oluşturulmakta. Bu şekil etrafında ise kaşların çıkması engellenmekte. Bu sayede uzunca bir süre kullanabileceğiniz kalıcı kaşlarınız oluşmaktadır.

Birçok bayan uzman kaş alımı hizmetinin sağlıksız olduğunu düşünebilir. Bu nedenle verdiğimiz hizmetten faydalanmak istemeyebilir. Ama biraz araştırdığınız zaman bu uygulamanın aslında sağlıklı ve etkili bir uygulama olduğunu öğrenebilirsiniz.

kasalimi

Profesyonel Kaş Alımı ve Şekillendirme

Kaşlarınızın çok güzel bir görünüme sahip olup gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarabilmesi için stil danışmanlık hizmetimiz mevcuttur. Kaşlarınıza dokunmadan önce yüz hattınıza ve gözlerinize en çok yakışacak kaş modeli size önerilerek kabul görmesi halinde işimize başlayabiliriz.

Randevu Al