Manikür ve Pedikür Hizmetleri

Manikür-Pedikür Uygulamaları

Bayanların çoğu el ve ayak bakımına fazla özen göstermez. Yüz bakımının yapılması ve güzel bir makyajın yapılması bayanların hoş görünmesini sağlayabilir lakin bunun yanında vücudun diğer bölümlerine de gereken önemi göstermek, gerektiği zamanda bakımlarını yapmak önemlidir. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken bölgelerden birisi ise el ve ayak bakımıdır.

El ve ayak bakımı için bayanlar evlerinde kendilerince çeşitli uygulamalar yapabilirler. Dışarıdan aldıkları ürünler ile el ayak bakımını kendileri evlerinde kısa sürede gerçekleştirebilirler. El ve ayak bakımında yapılması gereken en önemli uygulamalardan biriside manikür-pedikür uygulamasıdır. Manikür-pedikür birçok bayanın hassas olduğu, özenle dikkat ettiği bir konu olsa da alanında uzman kişiler tarafından yapılmadığı zaman çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir. Manikür-pedikür uygulamaları ile el ve ayak tırnaklarında bulunan kötü görüntüye yol açan etler temizlenirken tırnağın güzel görünmesi için çeşitli aletler ile uygulamalar yapılmasıdır. Manikür-pedikür sayesinde el ve ayak tırnaklarında bulunan ölü deriler kaldırılır. Bu sayede parmaklar daha güzel ve zarif görünüme kavuşur. Manikür-pedikür uygulaması yaptırırken dikkat etmeniz gereken ise uygulamayı yapan kişinin bu konuda bilgili olması ve kullanılan aletlerin kişiye özel olmasıdır. Özellikle kullanılan makas, törpü gibi aletler, üzerlerinde çeşitli mikropları barındırdığı için kişiden kişiye çeşitli hastalıklar geçmesine neden olabilir. Bu nedenle kullanılan aletlerin ya kişiye özel olması gerekir ya da temizliklerinin iyi yapılması gerekir.

Manikür-Pedikür Hizmeti

Oscar Güzellik Merkezi olarak sizlere bakımlı el ve ayaklar için manikür-pedikür uygulamalarında da hizmet vermekteyiz. Alanında uzman olan personelimiz ile sizlere manikür-pedikür hizmetini verirken sadece tırnaklarda bulunan ölü derilerin kaldırılmasını gerçekleştirmiyoruz. Ayrıca ayak bakımı, ayak masajı, ölü derilerin kaldırılması, topuk temizliği, nasırların kaldırılması, el masajı, eldeki ölü derilerin kaldırılması, oje sürülmesi konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız. Manikür-pedikür uygulamaları düzenli olarak 8 ila 10 günde bir yapılması gereken uygulamalardır. Bu nedenle merkezimizden düzenli olarak manikür-pedikür uygulaması için sizler bir randevu programı oluşturmasını isteyebilir ve bu şekilde merkezimize düzenli olarak gelebilirsiniz. Ayrıca merkezimizde cilt bakımı, makyaj uygulamaları, epilasyon uygulamaları gibi farklı hizmetlerde bulunmaktadır. Bu hizmetlerden de düzenli olarak faydalanabilirsiniz.

pedikur

Sıkça Sorulan Sorular

Manikür ve Pedikür hizmetlerimiz hakkında bizlere en çok yönlendirilen sorular e bu soruların cevapları.

Manikür hizmeti ne kadar sürer?
– Manikür hizmeti ortalama 20-30 dakika sürmektedir.

Randevu almam gerekir mi?
– Randevu almanız gerekli değil lakin sizleri bekletmemek için randevu almanızı öneririz.

Uygulamayı yapacak kişi uzman mı?
– Tarafımızdan sağlanan tüm hizmetler alanında uzman olan kişiler tarafından uygulanmaktadır.

Manikür uygulanacak ortam hijyenik mi?
– Sadece uygulama yapılan ortam değil, Güzellik merkezimizin tamamı günlük temizlenerek hijyenik bir ortam sağlanır.

Randevu Al