Kurumsal

Kurumsal

2001 yılında kurulan Oscar Estetik ve Güzellik merkezi adından da anlaşıldığı üzere insanları daha güzel ve çekici kılmak, onların kendine olan güvenini artırmak ve kısacası onları güzelleştirmek için kurulmuştur.

Amacımız; medikal estetik, estetik cerrahi, plastik ve rekonstrüktif cerrahi ve saç ekimi alanlarında hastalarımıza güvenilir ve sağlıklı bir ortamda %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamaktır.

Estetik merkezimize sadece Türkiye’den değil, başta Çek cumhuriyeti, Macaristan, Hırvatistan ve Polonya olmak üzere tüm Avrupa, Afrika ve Asya kıtalarından birçok hastanın tedavisini üstlenmektedir. Merkezimiz aynı zamanda bu ülkelerden gelen hastalarımıza her türlü istekleri karşılayacak seyahat ve konaklama hizmetlerini sunmaktadır.

Neden Oscar Estetik?

Profesyonel bilgilendirme: Hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımızın tamamı alanında uzman kişiler tarafından oluşmakta olup yüksek tecrübeye sahiptirler. Olası komplikasyonlar ve bu komplikasyonların önüne geçilmesi için gerekli bilgi akışını sizlere baştan sağlamaktadır.

Teknolojik üstünlük: Oscar estetik kurulduğu günden bu yana güncel teknolojileri yakından takip ederek klinikte kullanılan tüm cihazlarını belirli aralıklarla hem yenilemekte hem güvenilir olan güncel teknolojileri uygulamaktadır. Kliniğimizde yer alan cihazların tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup bu cihazları kullanan sağlık personellerimizin tamamı işinde uzman ve sertifikalıdır.

Kusursuz güzellik: Klinik sloganımız “Kusursuz Güzellik” olup tüm hekim kadromuz ve çalışanlarımız kusursuz güzelliği hedeflemektedir.

Güzellik müthiş bir kudret, gülümseme ise onun kılıcıdır. (Cervantes)

Online Randevularda %10 indirim

Randevu Al