Cilt Yenileme

Cilt Yenileme Nedir? Nasıl Yapılır?

Yaşa bağlı olarak cilt üzerinde meydana gelen bazı sorunlar ne kadar da doğal olarak görünse de bazı insanlar için rahatsız edici boyuta gelmektedir. Yüz hatlarının daha genç, pürüzsüz ve olduğundan daha genç bir görünüme sahip olması için estetik operasyonlar yapılsa da doğal yöntemlerin her zaman daha çok tercih edildiğini belirtmek istiyoruz. Doğal yöntemlerle Cilt Yenileme işleminin her zaman güzellik merkezleri tarafından verilen bir hizmet olması akıllarda bir merak hissinin meydana gelmesine neden olmakta. Bu yöntem aslında basit olarak ev ortamında da yapıldığını belirtmek istiyoruz. Ancak uygulanan yöntemlerin yetersiz gelmesi durumunda profesyonel destek olarak güzellik merkezlerinden destek alınması gerekildiğini kesinlikle öneriyoruz.

Cilt Yenileme İşlemi Nasıl Yapılır?

Cilt Yenileme işlemini en basitinden anlatmak gerekirse; kadınların öncelikle saçlarını geriye doğru sabitlemeleri ve yüzlerinin açık bir şekilde ön plana çıkmasını sağlamaları gerekmektedir. Yüz üzerinde bulunan gözeneklerin harekete geçebilmesi için yüzün birkaç dakika buhara maruz kalması ya da sıcak bir bez ile örtülmesi gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bu temizleme işleminde sadece yüz üzerinde bulunan gözeneklerin temizlenme işlemi yapıldığını belirtmek istiyoruz. Yumuşak bir cilde sahip olmak isteyen kadınların yapmaları gereken işlem ise, bir kap su içerisine kabartma tozu ilave edilir. Elde edilen karışım yüz üzerine uygulanarak 15 dakika boyunca bekletilmesi gerekilir. Yapılan maske işleminin yeterli süre boyunca bekletilmesinin ardından ılık su ile durulanması gerekildiğini söylemek istiyoruz. Bu şekilde yüz bölgesinin önceki haline oranla daha yumuşak olduğunu ifade edebiliriz.

Bilinen diğer Yüz Tazeleme işlemlerin ise doğal yağlardan elde edilen karışımların yüz bölgesine uygulanmasıyla elde edilmektedir. Bitkisel yağlardan cilde en uygun olanı seçilerek yapılacak maskeler yenilenmeye büyük oranda katkı sağladığını belirtmek istiyoruz. Bu gibi işlemlerle sizlerde basit olarak evde yenileme işlemi yapabilirsiniz. Gelişmiş ve profesyonel bir yenile hizmeti ancak uzman kişiler tarafından sağlanmaktadır. Firmamız bu alanda oldukça uzman olup yenileme işlemlerini oldukça uzman kadrosu ile sağladığını ifade etmekteyiz. Detaylı bilgileri iletişim kanalları ile öğrenebilir, rezervasyon işlemlerini kısa sürede halledebilirsiniz.

cilt-yenileme

%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Cilt yenileme işlemlerinde kullanmış olduğumuz malzemelerin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış sertifikalı ürünlerdir. Cilt yenileme uygulamalarında müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti etmekteyiz.

Cilt Yenileme
Randevu Al