Cilt Bakımı

Cilt Bakımının Önemi

Günlük hayatın koşuşturması içerisinde kendimize yeterince zaman ayıramayabiliriz. Yapmamız gereken işler bazen kendi sağlığımızın ve vücut bakımımızın önüne geçebilir. Bu nedenle kendimize vakit ayıramayıp cildimizin yıpranmasının önüne geçemeyiz.

Cilt sağlığının ne kadar önemli olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Soğuk-sıcak hava, kirli hava koşulları, sigara kullanımı, uykusuzluk, yaş faktörü, kullanılan makyaj malzemeleri gibi faktörler cildimize zarar vermektedir. Bunların yanında ciltte oluşan sivilce, siyah nokta ve güneş lekeleri cildin daha kötü bir görüntüye kavuşmasına neden olur. Bütün bunlardan kurtulmak için ise yapılması gereken doğru bir cilt bakımı uygulamasıdır.

Cilt bakımı; cildin daha genç ve diri görünmesini sağlarken, kaybedilen nemin kazanılmasına da yardımcı olmaktadır. Özellikle genç yaşlarda başlayan sivilce ve siyah nokta nedeniyle ciltte oluşan kötü lekeler cilt bakımı ile temizlenerek daha hoş bir görüntünün ortaya çıkmasına neden olur. Cilt bakımı uygulamalarını siz evinizde çeşitli bitkisel ve kozmetik ürünler ile yapabilirsiniz. Ama bu ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli detay cilt yapınızı iyi bilerek cildinize uygun olan ürünleri bulmaktır. Doğru kozmetik ve bitkisel ürünleri seçmediğiniz zaman cildiniz tahriş olup daha kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Kendiniz evde cilt bakımı yapmak için yeterince vakit bulamıyorsanız veya cilt bakımı uygulamasını düzenli olarak yaptırmak istiyorsanız işte o zaman sizi merkezimize bekliyoruz.

Cilt Bakımı Uygulaması İle Sizlere Güzel Ve Temiz Bir Cilt Sunuyoruz

Oscar Güzellik Merkezi olarak kendine ve bakımına özen gösteren bayanlara hizmet vermeye ve bayanların güzel görünmesini sağlamaya yardımcı oluyoruz. Bunun için de merkezimizde gerçekleştirdiğimiz cilt bakımı uygulaması ile sizlere daha bakımlı bir cilt yapısı kazandırmaya çalışıyoruz. Merkezimize geldiğinizde cilt bakım uzmanlarımız cildiniz genel yapısını inceleyerek cildinize nasıl bir bakım yapılması gerektiğine karar veriyor. Bu doğrultuda cilt bakımı uygulamaları için sizlere sunduğumuz farklı uygulamadan birini tercih ettiğinizde sizlere uygun fiyatlarda kaliteli bir cilt bakım hizmeti sunulmuş olunuyor. Cilt bakımı sonrasında yapmanız gerekenler, dikkat etmeniz gerekenler uzmanlarımız tarafından anlatılarak kullanmanız gereken ürünler konusunda da sizlere bilgiler verilmektedir. Bu sayede cilt yapınızı daha iyi tanıyarak güzel bir cilt yapısına sahip olmak için neler yapmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

cilt-bakimi

Profesyonel Cilt Bakımı

Güzellik merkezimizde dünya sağlık örgütleri tarafından onaylanmış ve sertifikalı cilt bakım ürünleri tercih edilmektedir. (Uzakdoğu’dan ithal edilen ve sağlık sorunlarına sebep olan malzemeler tarafımızdan tercih edilmemektedir.)

Cilt Analizi ve Bakım Aşamaları

Cilt analiziniz yapıldıktan sonra Ozon terapisi ve buhar terapisi uygulanarak yüz masajı gerçekleştirilip uygun ürünler tercih edilmektedir.

gencles
Randevu Al